Suzan van Kooten – Heerschop

Kwaliteitscoördinator en Projectmanager HSE

 

Je hebt je eigen verantwoordelijkheden, maar je hoeft het niet alleen te doen. Er is veel vertrouwen en er wordt echt meegedacht.

Suzan weet het zeker: samenwerken en vertrouwen maken Pon Logistics uniek

Suzan van Kooten – Heerschop is kwaliteitscoördinator en projectmanager HSE bij Pon Logistics. Maar dat zegt lang niet alles over wat ze doet en al helemaal niet over hoe het voelt om hier te werken. “Ik werk samen met collega’s op allerlei niveaus: van preventiemedewerkers en afdelingshoofden tot aan de directie. Wat me hier al die jaren houdt, zijn de doorgroeimogelijkheden en werksfeer. Het is professioneel, maar ook persoonlijk. En dat is zeldzaam.”

Het begon bij een bijbaan

Ze was zeventien, op zoek naar een auto, toen ze een Pon-dealer binnenliep. Niet wetende dat het een van de belangrijkste ontmoetingen in haar loopbaan zou worden. “Ze vroegen of ik een bijbaan zocht. Niet veel later stond ik daar op zaterdag als gastvrouw, naast mijn HAVO-examens. Vanaf dat moment wilde ik eigenlijk niet meer weg.”

Ze groeide door naar fulltime verkoopadviseur voor het merk ŠKODA en kreeg daarnaast de mogelijkheid om haar hbo-opleiding Bedrijfskunde in deeltijd te volgen. Inmiddels werkt ze bijna tien jaar bij Pon, waarvan de laatste jaren op de Campus in Leusden. “De stap naar kwaliteitscoördinator was spannend, maar ik voelde me gesteund. En ik wist: hier kan ik groeien.”

Suzan van Kooten - Heerschop, kwaliteitscoordinator/projectmanager HSE

Een rol met betekenis

Suzan is betrokken bij uiteenlopende projecten. Denk aan het begeleiden van de opslag voor brandgevaarlijke stoffen, een essentieel traject om de HPR-status te behalen, of het meekijken naar HSE vraagstukken bij diverse Pon-dealers. “Mijn werk is veelzijdig. Ik houd QHSE kwartaal overleggen met verschillende locaties, begeleid interne en externe audits en adviseer collega’s over efficiëntieslagen. Het mooie is: je krijgt het vertrouwen om het gewoon te doen.”

“De cultuur is informeel en collegiaal. Je wordt hier niet alleen gezien als medewerker, maar vooral als mens. Er is ruimte om dingen bespreekbaar te maken, om mee te denken én om fouten te maken. Dat zorgt voor vertrouwen en verbinding.”

Nooit alleen

“Wat ik het meeste waardeer? De korte lijntjes en de bereidheid om van elkaar te leren. Je hebt je eigen projecten, maar kunt altijd terugvallen op collega’s.” Suzan werkt nauw samen met haar vaste sparringpartners Maarten Dekker (HSE Coördinator) en Arno Wierda (Kwaliteitscoördinator), maar ook met collega’s van verschillende afdelingen. “Je hebt je eigen verantwoordelijkheden, maar je hoeft het niet alleen te doen. Er is veel vertrouwen en er wordt echt meegedacht.”

Een cultuur van vertrouwen en verbinding

Waar Suzan het meest trots op is? De manier waarop mensen met elkaar omgaan. “De cultuur is informeel en collegiaal. Je wordt hier niet alleen gezien als medewerker, maar vooral als mens. Er is ruimte om dingen bespreekbaar te maken, om mee te denken én om fouten te maken. Dat zorgt voor vertrouwen en verbinding.”

Dat merkt ze ook in de kleine dingen. “Collega’s vragen oprecht hoe je weekend was. We lachen veel, en als iemand hulp nodig heeft, staan er mensen klaar. Dat voelt als familie.”

Suzans tip? “Gewoon doen.”

Voor wie twijfelt of werken bij Pon Logistics iets is, heeft Suzan een duidelijk advies. “Als je alleen op zoek bent naar een baan, zijn er genoeg andere plekken. Maar als je ergens wilt werken waar het ook gezellig is, waar je echt onderdeel bent van een team én waar je graag een stapje extra zet voor je collega’s – dan moet je het gewoon doen. Want hier wordt dat gezien én gewaardeerd.”

Daarnaast zijn er fijne extra’s. “Kortingen op Pon-producten bijvoorbeeld en via het IKB kun je extra dagen opnemen of het inzetten als extra budget. Het is gewoon goed geregeld.”

Benieuwd of jij hier past? Loop een keer binnen, stel je vragen en proef de sfeer. En wie weet begint jouw verhaal dan ook hier. Bekijk ook eens onze vacatures.

Verhalen van onze collega’s

Maak kennis met ons team van enthousiaste en gedreven collega’s.

Mohammed Aaloul

Jonathan Atsma

“Het is een gezellige groep. Ik vermaak mij altijd goed.”

Lees zijn verhaal

“Altijd verpakkingen op voorraad en binnen 24 uur in huis”

Adrian van Langevelde

“Elke dag ga ik nog steeds met een enorme dosis plezier naar mijn werk.”

Lees zijn verhaal

Mohammed Aaloul

George Morgan

“In mijn 25 jaar bij Pon Logistics heb ik nooit overwogen om ergens anders te werken. Ik blijf hier zeker werken tot aan mijn pensioen.”

Lees zijn verhaal